מה הסיפור העומד מאחורי החנות מרקו קאירי

אז הגיע הזמן לגלות לכם האמת סיפור חיים אמיתי שהתגלגל מעצם רעיון של סבא זכי (יצחק) קאירי לעלות לארץ ישראל.

הכול התחיל כשסבא זכי( יצחק ) ממשפחת קאירי אשר היו ידועים במצרים כסוחרי בדים ממולחים ומומחים בבדי הכותנה , זכי החליט לעלות ארצה ממצרים עם שבעת ילדיו ואשתו אך את בנו הבכור מרקו קאירי אשר הוריש לו את כל סודות המקצוע השאיר מאחור במצרים בכדי להבריח את הסחורות שנשארו לישראל.

מרקו קאירי אשר נשאר במצרים הצליח להבריח את הקונטיינר (מכולה) דרך הפקידים המצרים אשר שיתפו פעולה,ועזרו למשפחה להתבסס בתחום הטקסטיל בארץ.

החנות מרקו קאירי הוקמה ב1957. חנות קטנה לממכר בדי כותנה שבעצם עד היום קיימת וממשיכה להתנהל בדור רביעי של משפחת קאירי, כמו כן חשוב לציין כי מרקו קאירי ניהל והיה פעיל בה עד עצם יומו האחרון.

רעיון חנות הטקסטיל והמתנות החלה דווקא כאשר יצור הטקסטיל בארץ החל לדעוך וכך לפני כ 35 שנה החל מרקו ז"ל יחד עם בניו לייבא סחורות יחודיות מכל העולם, מרוקו, אינדונזיה, הודו, תאילנד, טורקיה ועוד..

וכל זה במטרה לבחור את המוצרים הכי מיוחדים ויפים שאפשר לעצב בעזרתם את הבית.

וכך נולד הרעיון לחנות הדגל אשר מציעה מגוון רחב של מוצרים לעיצוב הבית וטקסטיל הבית. החנות נמצאת במדרחוב נחלת בנימין.

חנות גדולה המשתרעת על 350 מטר עם חוויית קנייה מיוחדת הנותנת השראה לעיצוב הבית עם היצע גדול למוצרי עיצוב בית הכוללת גם טקסטיל לבית. רוב המוצרים הינם ייבוא בלעדי וייחודי ומשווקים לצרכן ישירות במחירים מיוחדים ונוחים לכל כיס.