1. תקנון
    חברת מרקו קאירי בע"מ היא הבעלים הרשום של האתר ("מרקו קאירי") marcokairi.co.il

פרטי החברה והקשר:
מרקו קאירי בע"מ
ח.פ-315359135
כתובת: נחלת בנימין 11 ת"א
אימייל: [email protected]
טלפון: 03-5175105

1.2. תקנון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד,ומתייחס לשני המינים.

1.3. תקנון זה מהווה הסכם לכל דבר ועניין בין ה"חברה" (מרקו קאירי בע"מ) ל"משתמש”(אדם הנכנס לאתר,קורא,קונה או נרשם לאתר).

1.4. "החברה" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מעת לעת ללא מסירת הודעה מראש. וכל שינוי בתנאי התקנון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו.

1.5. החברה האתר ו\או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בשום נזק,ישיר או עקיף שיגרם למשתמש באתר או צד שלישי כתוצאה משימוש או רכישה באתר,לרבות הפסד הכנסה.

1.6. החברה רשאית להסיר כל קישור ו\או להוסיף קישורים נוספים.

1.7. החברה רשאית למנוע שימוש באתר מכל אדם קבוצה או חברה. אם אושר שימוש ואם לא. לפי שיקולה. ללא צורך בנימוק או במתן הודעה מראש.מסיבות כגון:פגיעה בחברה או בספק אחר או פגיעה במוניטין האתר והחברה.

1.8. החברה עושה מאמצים ומשתמשת בטכנולוגיה מתקדמת בכדי לשרת את הלקוח וללוודא שהמוצג באתר הינו שךם ומדוייק ותואם ללקוח החברה לא תשא אחריות בעניין זה.

2. ביטול עסקה

2.1. המשתמש רשאי לבטל עסקה על רכישה שביצע באמצעות האתר אך ורק בהתאם לאמור בחוק הגנת הצרכן ובמתן הודעה לחברה כנדרש ע"פ חוק לרבות באמצעות דוא"ל של החברה([email protected])או טלפון (03-5175105).

2.2. ביטול הזמנה לפני יציאת המוצר לא יגרור חיוב נוסף.והחברה תחזיר ללקוח להחזר כספי. ע"י כרטיס האשראי ע"פ חוק.

2.3. כל החזר כספי שיינתן ע"י האתר יוחזר בלבד באמצעות כרטיס האשראי שנגבה ממנו הכסף.

2.4. המשתמש רשאי לבטל עסקה ולקבל החזר עד 14 ימים מיום קבלת העסקה.

2.5. על פי האמור לעיל ועל פי חוק אדם עם מוגבלויות אזרח ותיק,או עולה חדש רשאי לבטל עסקה בתום ארבעה חודשים מיום בצועה.החברה רשאית לבקש מהמזין תעודה כמפורט בחוק המוכיחה כי האדם עם מוגבלות,אזרח ותיק,או עולה חדש.

2.6. הלוקח יהיה רשאי להחזיר באחת מהדרכים הבאות: דואר גוביינא – ע"י יצירת קשר עם מפעיל האתר. בחנות ברחוב נחלת בנימין 11 ת"א.

2.7. החברה תחזיר למשתמש בתום 14 ימים מיום קבל הביטול את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם ע"י המשתמש, מהמשתמש לא יגבו סכומי כסף כלשהם מלבד דמי ביטול על סך 5% ממחיר הטובין שרכש או 100 שקלים חדשים הנמוך מבינהם. במידה והלקוח יבחר בקרדיט באתר שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי.

2.8. צרכן שהחזיר מוצר לאחר שימוש או שאריזתו נפתחה, נפגמה, ניזוקה או נרטבה. או מוצר שכובס או כובס לא ע"פ הוראות היצרן והחברה. לא יוכל לבטל עסקה או למנוע מהחברה לתבוע את נזיקיה.

2.9. בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי שהעלות במסגרתה עולה על ערך המוצר הנרכש וכם בכל נזק שאינו ישיר או עקיף.

3. ביטול עסקה ע"י האתר או החברה.

החברה תהיה רשאית לבטל עסקה או מכירה(את חלקה או את כולה) במקרים כמו:

3.1 הלקוח הזין פרטים שגויים בעת הרישום או ההזמנה.

3.2 אם השימוש באתר משמש לביצוע עבירה על החוק,או מסייע לבצע מעשה בלתי חוקי.

3.3 אם נפלה טעות במחירו גודלו תיאורו או במשלוח.

3.4 במקרה של אי אפשרות לבצע את העסקה בגלל כוח עליון\דברים שאינם תלויים בחברה כגון:תנאי מזג אויר, שביתה מלחמה אירועי טבע חריגים וכל סיבה שאינה מחדל של החברה.

3.5 אם אזל המוצר מהמלאי לאחר או לפני שהתבצעה המחירה.

3.6 כאשר לא התקבל הכסף או כרטיס האשראי נחסם או הוגבל לשימוש.

3.7 החברה רשאית לבטל הזמנה מכל סוג מסיבות כאלה ואחרות ללא צורך בנימוק.

4. שימוש באתר

4.1 הזמנת המוצרים מהאתר מתבצעת בתהליך מאובטח ומוצפן כאשר הרוכש מוסיף את המוצר לעגלת הקניות,בשלב זה יכול הרוכש להמשיך לגלוש באתר ולהוסיף מוצרים נוספים לקניה או להחליט לגשת לתשלום ולסיים את ההזמנה.

במידה ויחליט הרוכש לסיים את תהליך ההזמנה ,יועבר לדף מאובטח בו יכניס פרטים אישיים החשובים לצורך סיום ההזמנה כגון שם,טלפון וכתובת למשלוח.יבחר את אמצעי התשלום דרכו יהיה מעוניין לשלם ויעבור למסוף סליקה מאובטח שם יצטרך להכניס פרטי אמצעי תשלום.בסיום הפעולה המתוארת בסעיף זה תשלח למשתמש אישור הזמנה בדוא”ל המאשרת את השלמת הרכישה,יובהר שאי קבלת ההודעה מכל סיבה שאי אינה גורעת מתוקף השלמת העסקה.

4.2 החברה אינה אחראית על כל נזק במישרין או בעקיפין שיעשה ללקוח בעקבות שימוש באתר.

4.3 אספקת המוצרים תעשה ישירות ע"י החברה בהתאם לפרטים שצויינו מראש,אלא אם הוסכם אחרת ישירות בין החברה לקונה.

4.4 כמות המוצרים המוצעת למכירה אינה גבוהה ויכולה להשתנות ממוצר למוצר במקרה וכמות המוצרים מוגבלת תתבצע הרכישה ע"י הקונים על בסיס כל הקודם ו\או עד גמר המלאי.

4.5 החברה רשאית להוריד מוצר מן המחירה ללא הנמקה של החברה.

5. שוברים

5.1 מרקו קאירי נותנת השירות רשאית לא לכבד ו/או לעצור בכל זמן נתון שובר מכל סוג.

5.2 גיפט קארד (GIFT CARD) הגיפט קארד יכובד אך ורק בסניף מרקו קאירי תל אביב בנחלת בנימין 11 ובאתר www.marcokairi.co.il.

5.3 מרקו קאירי נותנת השירות רשאית לא לכבד ו/או לעצור בכל זמן נתון קופון מכל סוג.

5.4 אין אפשרות להמיר קופון או שובר בכסף מזומן ו/או אשראי.

5.5 לא ניתן לממש שובר באופן חלקי.

6.פרטיות המשתמש

6.1 החברה אינה שומרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה.

6.2 החברה משתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. החברה עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי תקן PCI Level 1.

6.3 תקני האבטחה החמורים שהאתר עומד בהם נועדו להגן על הצרכנים,והסוחרים וחברות האשראי. החדרת ה-DSS PCI מעלה משמעותית את רמת האבטחה של משתמשי סליקה אונליין בשימוש בכרטיסי אשראי.

6.4 האתר המאובטח באמצעות פרוטוקול SSL, כלומר כל התקשורות שבין הדפדפן(אצל הלקוח) לאתר.

6.5 השימוש במידע נעשה על פי דין ונועד לצרכי ניהול ותפעול האתר ומתן השירותים ללקוחות ובכלל זה: שיפור חווית המשתמש,שיפור והעשרת השירותים והתכנים המוצעים באתר, שינוי וביטול שירותים ותכנים קיימים,התאמת תכנים ושירותים ללקוחות וטעמם,למטרות שיווק ו/או פרסום ו/או קידום מכירות, למטרת פניה לנרשם בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר של חומק שיווקי ופרסומי ולרבות בדוא"ל, לרבות באמצעות טכנולוגית עוגיה (Cookies) עריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר בקשר לנושא שיווקי ו/או לצרכים פנימיים,כגון צרכי תחקור תלונותו/או ביקורת.

6.6 המידע עשוי להיות מועבר לצדדים שלישיים ככל שהדבר יידרש לצורך מתן שירותיםו/או תפעול האתר ו/או מועדון הלקוחות ו/או ניהולו התקין של האתר.והכל בהתאם להוראות התקנון ולכל דין.

6.7 החברה תוכל למסור פרטים כאמור גם לצרכים אחרים ככל שתידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי ו/או דין ו/או על פי בקשה מגורם משפטי מוסמך ו/או לצורך לסיוע לרשויות אכיפה ממשלתיות ו/או לצורך הגנה על ביטחון ושימוש הלקוחות באתר ו/או אם תתמזג עם גוף אחר.

7.מדיניות משלוחים וקבלת מוצר

7.1 שיטת המשלוח: שליח עד לדלת עם חברת HFD – עד 5 ימי עסקים, בקניה שסכומה הוא עד 150 ש"ח עלות המשלוח תהיה 29 ש"ח. בקניה שסכומה הוא מ151 עד 300 ש"ח עלות המשלוח תהיה 30 ש"ח. איסוף מסניף תל אביב נחלת בנימין 11 בחינם.

7.2 מדיניות המשלוחים מתייחסת אך ורק לקניה באתר.

7.3 שליח עד הבית:

– ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרוחקים: אילת, יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן. ביישובים אלה אין באפשרותנו להתחייב להגעת השליח עד 5 ימי עסקים.

– השליח ייצור עמכם קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. שעות המשלוחים הן 20:00-8:00,על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה.